0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

ECA YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ

18 Ocak 2022
44 kez görüntülendi
ECA YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ
Eca kombi, Klima, Merkezi Isıtma kazan Yetkili Teknik Servisi

ECA yetkili teknik servisi; Türkiye de ısıtma soğutma ve iklimlendirme pazarında uzman ve özel donanımlı teknik ekibe sahip bir teknik servis organizasyonu olup tüm illerde yaygın ve hızlı servis ağıyla tüketicilerin kombi klima kazan hidrofor brülör cinsi merkezi ısıtma sistemlerinin bakım onarım ve garantili yedek parça değişimlerini sağlayarak Garantisi biten cihaz arızalarına, özel yetkili servis olarak müdahale eder. ECA kombi yetkili teknik servisi Türkiye nin her yerinde ve İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 profesyonel servis hizmeti sağlayarak ECA marka kombi, ECA marka klima, Eca marka Merkezi sistem ısıtma kazanı kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı prensip eder.

ECA YETKİLİ SERVİSİ

E.C.A yetkili servisi; Eca Kombi, Eca klima ve Eca kazanların yıllık periyodik bakımlarını yaparak daha uzun ömürlü olmasını ve daha tasarruflu olmasını hedefler. Cihaz güvenliğini ve tüketicinin güvenliğini prensip ederek garantisi biten arızalı cihazların bakım ve onarımını yaparak çalışmasını sağlar. Orjinal yedek parça kullanır ve cihazın en yüksek performansta ve güvenli bir şekilde çalışması sağlar. Eca yetkili servisi müdahale ettiği arıza veya değiştirmiş olduğu orjinal yedek parçaya 1 yıl garanti vererek servis güvencesi sağlar. Gerek tüketici açısından gerekse milli varlıklarımız açısından cihazın uzun ömürlü olmasını sağlayan eca yetkili servisi cihazin dogru kullanımı hakkında tuketiciyi bilgilendirerek ve cihazların yakıt sarfiyatını en aza indirir ve cihazın verimli kullanılmasını sağlar. Eca yetkili teknik servisi her zaman müşteri memnuniyetini hedefler.

ECA TEKNİK SERVİSİ

ECA Teknik Servisi; Eca Marka kombi, klima, kazan, brülör gibi farklı teknik özelliklere sahip her farklı cihaz için o cihaza özel eğitim almış ve donanımlı teknik ekip gerektirir. Eca teknik servis cihazdaki sorunu tam anlamıyla tespit ederek gerekli müdahaleyi yapabilirler. Cihazdaki ariza hakkında tüketiciyi bilgilendirerek çözüm yolları sunar ve tüketicinin kabul etmesi durumunda cihazın onarımını sağlamakla görevlidir. Eca teknik servisi alanınında deneyimli olması gerekmekte ve gerekli belgelere sahip olması gerekmektedir.

ECA SERVİSİ

     ECA Kombi Servisi; Eca marka kombi, klima, kazanla ilgili sorunlarınız ve işlemler için verilen hizmet türüdür. Sorunlara en hızlı kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedefleyen eca kombi servisi uzman teknisyenler oluşmaktadır. Özel donanıma sahip tekniksyenler cihaza bakım onarım hizmeti vererek cihazın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlarlar. Hız konusunda ve uzmanlık konusunda üst düzey eğitim almış eca kombi servisi yeniliklere açık olup sürekli gelişim halinde olmaktadır.