0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

ECA KOMBİ TAMİRİ

24 Nisan 2017
1.997 kez görüntülendi
Eca kombi tamiri

Eca Kombi Tamiri

Eca kombi tamirini zamanında yaptırarak olası maddi zararlardan korunabilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Eca Kombi Tamiri

Kombiler zaman içerisinde bozulup arızalanmaktadır. Eca kombi servis uzmanları, kombi sistemlerinin en çok karşılaşılan ortak kombi arızalarını aşağıdaki şekilde belirlemiştir. Eğer sizde aşağıdaki arıza ve sorunları yaşıyorsanız kombinizin tamirini yaptırmanız kesinlikle gerekmektedir.

Eca marka kombi tamiri eca yetkili teknik servisi tarafından yapılmaktadır. Eğer eca marka bir kombiye sahipseniz ve arızalandıysa hemen ekiplerimize ulaşıp kombinizin tamir işlemini yaptırabilirsiniz.

7/24 kesintisiz servis hizmeti veren eca kombi servisi ekibimiz hızlı bir şekilde kombinizin arızasını çözerek kombi tamiri hizmetinden faydalanmış olacak sağlıklı ve güvenli kombinize kavuşmuş olacaksınız.

Buton Metni
En Çok Karşılaşılan Kombi Arızaları
  • Kombi su damlatıyor veya akıtıyor
  • Kombi çalışıyor ama su ısınmıyor
  • Kombiden gaz kokusu geliyor
  • Kombi patlamalı çalışıyor
Ürün Görselleri

Eca marka kombilerin her türlü arızasını zamanında tespit ederek yüksek maliyetlerden ve konfor kaybından sizi koruyoruz. 7/24 çağrı merkezimizi arayarak profesyonel ve güler yüzlü ekibimizden gerekli tüm desteği alabilirsiniz. İstanbul ve tüm ilçelerine en hızlı kombi bakım hizmetini veriyoruz ve müşteri memnuniyetini en üstte tutmak için büyük bir gayretle çalışıyoruz.

0580 562 78 62
7/24 arayıp destek ve hizmet alabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA