0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

ECA KAZAN SERVİSİ

24 Nisan 2017
772 kez görüntülendi
eca kazan sevisi

Eca Kazan Servisi

Eca kazan servisi hizmetimiz ile 7/24 yanınızdayız. Kazanınızın verimliliğini ve kullanım ömrünü arttırmak için düzenli olarak bakım ve onarım işlerini yaptırmanız gerekmektedir.

Eca Kazan Servisi

Kış aylarında buhar ve enerji ihtiyacınız en yüksek seviyedeyken, kazanınız normalden daha az verimlidir. Kazan temizliği düzenli olarak yapıldığı takdirde, kazanın içindeki doğal gaz metale daha iyi temas eder ve suyun daha erken ısınmasını sağlar. Bu da daha az yakıt tüketimi sağlamaktadır.

Eca kazan verimliliğini artırmak, yakıt maliyetinden tasarruf yapmak için kazan bakımını yapmak çok önemlidir. İşletme ve eviniz için kazanınız çok önemli bir üründür. Sizde buhar yada kızgın yağ üretiminiz için ve ısıtma / sıcak su, güven içinde kullanmak istiyorsanız kazanınıza bakım yapmak, yıl boyunca sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Mesleki yeterlilik belgeli kazan üzerindeki servis hizmeti yürütecek bir ekip, ısıtma sisteminizi daha verimli kullanmak için öneriler vermektedir.

Eca kazanın düzenli bakımını yaptırmak, arıza riskini azaltır ve kazanın kullanım ömrünü uzatır. Kazanların sağlık kontrolü ile birlikte gelen gaz kazanı arızaları içinde çeşitli hizmetler vermekteyiz.

14 yıllık deneyimi olan profesyonel ekibimizle cihazlarınızdaki tüm problemlerde yanınızdayız. Profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini 7/24 sunuyoruz.

Eca kazan servisi olarak, onarım işlemlerinde orjinal yedek parçaları kullanıyoruz. Servisimiz tarafından değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal yedek parçalarıdır. Değiştirilen tüm parçalar 1 yıl parça garantisi altındadır.

0850 562 78 62
7/24 arayıp destek ve hizmet alabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA