0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bayrampaşa

Anasayfa » Bayrampaşa

Bayrampaşa ECA Yetkili Teknik Servis

Bayrampaşa ECA Yetkili Teknik Servisi, Bayrampaşa ilçesinde yer alan kombi, klima ve kazanların bakım ve onarımını yapmakla görevlidir. Uzman Kadrosuyla 7/24 kesintisiz hizmet veren ECA Yetkili Servisi, Yaz kış aktif olarak kullanılan ECA ürünlerinizin bakım veya arıza durumda 0552 478 87 89 nolu hattımızdan çağrı merkezimizi arayarak teknik destek alabilir, Yetkili Servis Talebinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde sıklıkla her evde ve işyerlerinde kullanılan eca marka kombiler, klimalar ve kazanlar bakımsız kaldıklarında arızalanırlar. Bayrampaşa eca yetkili teknik servisi bu cihazların bakım ve onarımını yaparak çalışır duruma getirir. Garantili parça değişimi yapan Bayrampaşa ECA servisi 1 yıl garanti vererek servis güvencesi sağlar.

Bayrampaşa ECA Servisi

Bayrampaşa Kombi Arıza

Eca Kombinizin ariza durumunda yapılması gerekenler yapmış olduğu arızaya göre değişmektedir.

Eğer kombiniz su akıtıyorsa; kombinizin su akıtmasını giderebilmek için öncelikle yapmanız gereken kombinin altında bulunan soğuk su giriş vanasını kapatmak olacaktır. Kombinizin altında 4 adet boru bulunur. Bu boru girişlere göre yer sırası değişmekte olup, bunlardan 2 tanesi diğerlerine göre biraz kalın olup  petek tesisatının gidiş ve dönüş suyu borusudur. Diğer 2 ince olan da kombiye soğuk su girişi ve sıcak su çıkış borusudur. Yoğuşmalı kombilerde ek olarak bir adet yoğuşma gider hortumu bulunur.

Eğer kombiniz gaz kaçırıyorsa, öncelikle kombinizin hemen yanında bulunan gaz vanasını kapatarak gaz vanasını off konumuna yani boruyla paralel durumundan kesen duruma getirerek gazı kestiğinizden emin olun. Kombi kapalı bir alanda ise ardından camları açarak ortamı havalandırın daha sonrasında elektriği kesin. Eğer kombinin bulunduğu ortam kapalıysa ve yoğun bir gaz sızıntısı olduğunu düşünüyorsanız ortamı havalandırdıktan sonra kombinin elektrik bağlantısını kesiniz. Aksi takdirde elektriği birden kesmeniz sonucu bir elektrik akim alanı oluşacağından patlamaya neden olacaktır.

Eğer kombinize elektrik gelmiyorsa, kombinize hiç bir şekilde ışığı yanmıyor devreye girmiyor ve tepkime yapmıyorsa muhtemelen elektrik bağlantınızda bir problem vardır yada kombinizin anakartında problem olabilir.

Eğer kombinize bağlı musluğunuzdan sıcak su akmıyorsa muhtemelen başlıca  sıcak su sensörü, su akış şalteri veya tribünü, üç yollu tamir takımı, step motoru gibi parçalarda arıza meydana gelmiş olabilir.

Kombinizde meydana gelen arızanızı çözüme ulaştırmak için bayrampaşa eca servisimize 7/24 ulaşıp teknik destek hizmeti, servis hizmeti alabilirsiniz.

Bayrampaşa Eca servisi adresi neresidir?

Bayrampaşa ECA servisi, Bayrampaşa Yıldırım mah. Alifuat Başgil caddesindedir.

Bayrampaşa Eca servisi mesai saatleri nedir?

Bayrampaşa Eca servisi mesai saatleri 09:00-23:00 arasıdır.

Bayrampaşa Eca servisi telefon numarası kaçtır?

Bayrampaşa eca servisi telefon numarası 05524788789 ‘dur.

Bayrampaşa Eca Servisi

Atıntepsi mahallesi, Cevatpaşa mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Kocatepe mahallesi, Muratpaşa mahallesi, Orta mahalle, Yenidoğan mahallesi, Vatan mahallesi, Terazidere mahallesi, İsmetpaşa mahallesi, Yıldırım mahallesine hizmet vermektedir.

Bayrampaşa ECA Servis: Mahalleler
Bayrampaşa ECA Servis: Semtler ve Yerler
Bayrampaşa ECA Yetkili Teknik Servisi Adresi
Bayrampaşa ECA Yetkili Teknik Servisi Telefon

Bayrampaşa Eca Servisi: 0552 478 87 89